Saltar al contenido
😜 SuperZings Fans Club 😜

Jak grać w SuperZings

🎁 Oficjalne koszulki Superzings.

Dla szkoły

Oto nowe gry planszowe, dzięki którym maluchy i maluchy spędzają wiele godzin na zabawie ze swoimi Superzingami.

Nadal nie znasz sekretu Superzingów? Nauczymy Cię, jak się z nimi bawić i cieszyć się tymi małymi niegrzecznymi godzinami.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to obejrzeć ten film, który z pewnością nauczysz się dobrze grać z tymi chochlikami.


Zabawa z tymi postaciami sprawia przyjemność walczeniu i bitwom między bohaterami i złoczyńcami. Niektóre dzieci wolą wykorzystywać swoją wyobraźnię w pierścieniach bojowych, jak na filmie, ale bitew możesz prowadzić gdziekolwiek indziej.

Masz również różne przestrzenie i akcesoria do stworzenia scenerii, takie jak te pokazane poniżej.

👻 Zabawa z Superzings 👻

Dzieci mogą odtworzyć wszystkie sytuacje, które zabiera ich wyobraźnia, dlatego bardzo fajnie się z nimi bawią, przede wszystkim ze względu na nieskończoną możliwość różnych gier oprócz dużej liczby postaci.

Jeśli nadal nie możesz wymyślić, jak się z nimi bawić, proponujemy kilka różnych sposobów korzystania:

⚔ Bitwa do końca

Umieść Superzingów po obu stronach pokoju, oddzielonych od siebie o około 2 metry, a jeśli masz klocki lub pionki, zrób mały zamek. Umieść lalki w różnych obszarach każdego zamka. Następnie poszukaj małej kulki z pianki gumowej i zasymuluj, że jest to działo.

Każdy gracz rzuca piłkę ręką, próbując powalić przeciwników. Drużyna, która powala wszystkich przeciwników na ziemi, wygrywa jako pierwsza.

Dobrą rzeczą w tej grze jest to, że możesz grać sam, w parach lub w grupach i ze wszystkimi Superzingami z kolekcji, którą posiadasz. Możesz nawet dać dodatkowe życie specjalnym superzingom, które trzeba dwukrotnie przewrócić, aby je wyeliminować.

Istnieje inny wariant, w którym można ręcznie ustawić procę z balonem i wieczkiem plastikowej butelki. Użyj małej plastikowej kuli zamiast piankowej gumy.

⚔ Bitwa o krąg, pozostała tylko jedna

Umieść Superzingów na kole, a z odległości jednego metra wystrzelisz kulkę z gumowej pianki, aby wydostać się z koła. Kiedy mały chłopiec opuszcza krąg, zostaje wyeliminowany.

Ta gra może być rozgrywana indywidualnie lub z kilkoma graczami, którzy w tym przypadku wybierają drużynę swoim kolorem i grają w celu wyeliminowania przeciwników.

Aby gra nie trwała długo, najlepiej wybrać kilka dla każdego gracza.

⚔ Kręgle

Jakby to była gra w kręgle, możesz umieścić wiele postaci w danym obszarze i grać, aby je powalić 3 rzutami.

Możesz to zrobić sam lub z przyjaciółmi, liczyć na każdy strzał, ile rzucisz Superzingów i dodajesz kwotę. Pod koniec 10 strzałów dodajesz całkowitą liczbę rzuconych postaci, która uzyskała najwięcej zwycięstw.

Są to trzy przykłady różnych soków, które dzieci mogą robić ze swoimi postaciami, ale ostatecznie najważniejszą rzeczą jest dobra zabawa, rozwijanie i pobudzanie wyobraźni. Maluchy są bardzo kreatywne.

Jeśli masz inną grę, którą możesz nam powiedzieć, wyślij nam e-mail, a my dołączymy ją do tej sekcji.

Última actualización el 2021-09-23 / Enlaces de afiliados / Imágenes de la API para Afiliados